Rühmad

Lasteaias töötab 11 rühma:

    • 4 vene õppekeelega sõimerühma (1-3-aastased)
    • 4  liitunud pilootprojektiga “Professionaalne eestikeelne õpetaja  vene õppekeelega rühmas” aiarühma, kus alati töötab 3 õpetajat: 2 venekeelsed ja 1 eestikeelne õpetaja(3-7-aastased)
    • 1 eesti keele osalise keelekümblusrühm (6-7 aastased)
    • 2 tasandusrühma (3-7 aastased)

 

Sõimerühmad :


Lapseke – kohanemisrühm, 1- 3 a.

    • Rühmaõpetaja: Anastassia Pavlova,
    • Assistent: Anna Malatina
    • Õpetajaabi: Anna Aleksandrova

Päikisekiired – sõimerühm, 1- 3 a.

  • Rühmaõpetaja: Natalja Prikulis
  • Assistent: Jelena Vassiljeva
  • Õpetajaabi: Natalja Aleksandrova

Tilgake – sõimerühm, 1- 3 a.

  • Rühmaõpetaja: Maria Nikolajeva
  • Assistent: Jelena Važnova
  • Õpetajaabi: Irina Romanova

 

Kalakesed– sõimerühm, 2- 3 a.

  • Õpetaja:  Natalja Šatrova
  • Assistent: Anastassia Karasova
  • Abiõpetaja: Irina Opara

 

Aiarühmad:


Päikene – aiarühm, 3-4 a., eesti keele pilootprojekt.

  • Rühmaõpetajad:  Galina Poduško, Svetlana Bubnova, Kristina Veisman (eesti keel)
  • Õpetajaabi: Svetlana Chernavskaja

 

Täheke – aiarühm, 4 – 5 a., eesti keele pilootprojekt.

  • Rühmaõpetajad: Olga Stalberg,  Jelena Muravjova, Tatjana Surkova (eesti keel)
  • Õpetajaabi: Zanna Savikova

Terakesed –aiarühm, 5-6 a., eesti keele pilootprojekt.

  • Rühmaõpetajad: Marina Petuhhova, Svetlana Yanyutina, Kseniya Pavlova (eesti keel)
    Õpetajaabi: Marina Roslyakova

 

Öökullike – koolieelne rühm, 6-7  a.  Eesti keele osaline keelekümblus

    • Rühmaõpetajad: Svetlana Jakovleva (eesti keel),  Marina Saprina (vene keel)
    • Õpetajaabi: Tatjana Lugina

 


Vikerkaar – aiarühm, 3 – 7 a., eesti keele pilootprojekt.

  • Rühmaõpetajad: Veronika Dubik, Olga Pavlova, Tatjana Izotova (eesti keel)
  • Õpetajaabi: Alla Efimova

 


Lepatriinud – tasandusrühm, 3 – 7 a.

  • Rühmaõpetajad: Marina Andrejeva, Maria Nikolajeva
  • Logopeed: Larissa Leontijeva
  • Õpetajaabi: Jelena Sokolova

Jänkud – tasandusrühm, 3 – 7 a.

  • Rühmaõpetajad: Jelena Kalinina, Alla Antropova
  • Logopeed: Olga Uliyanova
  • Õpetajaabi: Irina Džikajeva